Piątek 14 Grudnia 2018. Imieniny obchodzą: Alfred, Arseniusz,Izydor, Naum,Pompejusz, Sławobor,Spirydion.
Do końca roku zostało 18 dni.
AIDS
Sesje na żywo
Transmisja
BIP UG Filipów
Biuletyn Informacji Publicznej
Cyfrowy Urząd

ePUAP
 
 
Akty prawne


 
Linki
Sejm RP
Starostwo Powiatowe
Wrota Podlasia
GOKiS Filipów

„Zagospodarowanie placu przy Ośrodku Zdrowia w Filipowie”
EFRR
OSP


Informacja Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
08.09.2014.
GMINA FILIPÓW REALIZUJE PROJEKT pn „Podniesienie atrakcyjności i rewitalizacja gminy Filipów poprzez urządzenie placu rekreacyjno-sportowego wokół budynku Urzędu Gminy w miejscowości Filipów ”.

Celem projektu jest rewitalizacja i podniesienie atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa, w tym gminy filipów poprzez zagospodarowanie i urządzenie placu przy budynku Urzędu Gminy w Filipowie, a przez to podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu w wyniku uatrakcyjnienia oferty rekreacyjno-sportowej i turystycznej gminy oraz pobudzenia partnerstwa na rzecz promocji obszaru objętego LSROR. .

W dniu 14 kwietnia 2014 r. została podpisana umowa pomiędzy Gmina Filipów a wykonawcą – Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. ul. Konstytucji 3 Maja 1A, 19-500 Gołdap - wybranym w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.

Termin realizacji umowy do 31 października 2014 r.

Projekt realizowany jest w ramach środka 4.1. „ Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”, Program Operacyjny „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”

 
PROJEKT UNIJNY OSP FILIPÓW Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
10.10.2013.
Ochotnicza Straż Pożarna w Filipowie w ramach projektu pn „Zakup samochodu ratownictwa pożarniczego wraz ze specjalistycznym wyposażeniem dla ratownictwa wodno-ekologiczno-chemicznego” zrealizowała dostawę samochodu ratowniczo- gaśniczego, wodno-pianowego, marki MAN typ TGM 18.340 4x4 BB wraz z wyposażeniem specjalistycznym dla ratownictwa wodno- ekologiczno-chemicznego w tym m. inn.: łódź ratunkowa z silnikiem 30 KM, sanie lodowe z wyposażeniem, ubranie przeciwchemiczne do pracy z substancjami ropopochodnymi, sorbent mineralny, rękaw sorpcyjny substancji ropopochodnych, automatyczny rozsiewacz sorbentu.

Celem projektu jest specjalistyczna ochrona środowiska naturalnego polegająca na szybkim reagowaniu w przypadku wystąpienia nadzwyczajnych zagrożeń środowiska.

Projekt realizowany jest w ramach środka 4.1. „ Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”, Program Operacyjny „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

 

Projekt unijny OSP FilipówProjekt unijny OSP FilipówProjekt unijny OSP Filipów
 

 

 
Ogłoszenie o przetargu Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
05.04.2013.

OSP Filipów ogłosiło przetarg na zakup samochodu ratownictwa pożarniczego wraz ze specjalistycznym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia na stronach BIP urzędu.

 
Projekt OSP Filipów Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
05.03.2013.

W dniu 16.01.2013 r. pomiędzy Samorządem Województwa Podlaskiego w Białymstoku a Ochotniczą Strażą Pożarną w Filipowie została zawarta umowa o dofinansowanie projektu pn „Zakup samochodu ratownictwa pożarniczego wraz ze specjalistycznym wyposażeniem dla ratownictwa wodno-ekologiczno-chemicznego

w ramach Środka „4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności” objętego osią priorytetową 4 – Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa.

Program Operacyjny „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”

Wartość projektu 960 651,36 zł., wartość dofinansowania   805 296,39 zł.

Czytaj
 
Uchwała nr 4 / 2012 Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
05.03.2013.

Uchwała nr 4 / 2012

Walnego Zebrania Członków

Ochotniczej Straży Pożarnej w Filipowie

z dnia 12.02.2012 r.


w sprawie przystąpienia OSP Filipów do Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Suwalsko – Augustowskie


Czytaj
 
Projekt
Wyszukiwarka
Mapa zagrożeń
Wyłączenia
Leki 75+
Aktualności

interreg
Wirtualny spacer
 
 Wrota Podlasia
WOT
PPWOW
PROW
RPOWP
 POKL
 POKL

OSP
http://www.zlobki.mpips.gov.pl/

 Program usuwania azbestu