Poniedziałek 22 Kwietnia 2019. Imieniny obchodzą: Heliodor, Kajus,Leonia, Leonid,Łukasz, Soter,Strzeżymir, Teodor.
Do końca roku zostało 254 dni.

„Zagospodarowanie placu przy Ośrodku Zdrowia w Filipowie”
EFRR
PRZEGLĄD MUZYCZNY Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
10.08.2010.

W dniu 6 lipca 2010 r. w ramach projektu ,,Poznajmy się – transgraniczna wymiana doświadczeń i integracja społeczności Gminy Filipów i miasta Elektrėnai” odbył się w Elektrėnai pierwszy polsko-litewski przegląd muzyczny.

W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli litewscy artyści oraz goście z Polski, zespoły i kapele ludowe z terenu Gminy Filipów a także zaprzyjaźniony zespół z okolicznej gminy. Występujący artyści mięli okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń w zakresie dorobku kulturalnego oraz muzycznego, wzajemnego poznania się i promowania współpracy transgranicznej.

Kolejny  przegląd muzyczny odbędzie się 19 września 2010 r. w Filipowie w Centrum Kultury obszaru pogranicza, który powstanie dzięki realizacji inwestycji „Remont i modernizacja sali widowiskowej w budynku Urzędu Gminy Filipów”. Utworzona infrastruktura techniczna jest bardzo ważnym elementem wpływającym na rozwój obszaru przygranicznego i będzie wykorzystywana do wspólnych działań i wspólnych celów współpracy transgranicznej.

 

Przegląd  muzycznyPrzegląd  muzycznyPrzegląd  muzyczny
Przegląd  muzycznyPrzegląd  muzyczny 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Projekt
Wyszukiwarka
Mapa zagrożeń
Wyłączenia
Leki 75+
Aktualności

interreg
Wirtualny spacer
 
 Wrota Podlasia
WOT
PPWOW
PROW
RPOWP
 POKL
 POKL

OSP
http://www.zlobki.mpips.gov.pl/

 Program usuwania azbestu