REJESTRACJA - SAMORZĄDOWY PANEL SMS

            W związku z wdrożeniem techniki konsultacyjnej Panel SMS

Wójt Gminy Filipów serdecznie zaprasza do rejestrowania się w serwisie SMS

poprzez wysłanie sms pod nr 4628

o treści UGF.(sołectwo)bez polskich znaków,

np. UGF.Filipow lub UGF.Garbas Drugi.

            Po zarejestrowaniu numeru telefonu, otrzymywać będą Państwo istotne informacje

dotyczące Gminy Filipów.

*Rejestracja oznacza, że podane w systemie dane będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu, udzielenia odpowiedzi lub poinformowania o ważnych wydarzeniach.
Wysyłając sms wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji. 

 

FE poziom pl 1 rgb

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

WiFi4EU Vertical

Polski lad

Biuletyn Informacji Publicznej

Sesje na żywo

logo rfrd

 
 

Ankieta w sprawie przedszkola

  

 Szanowni Rodzice,

Gmina Filipów planuje ubiegać się o dofinansowanie ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  Poddziałanie 9.1.1 - Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej na uruchomienie dodatkowego naboru dzieci w wieku 3-5 lat do punktu przedszkolnego działającego w ZS w Filipowie.

  W związku z tym zwracam się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety dotyczącej potrzeb mieszkańców z terenu naszej gminy w sprawie utworzenia dodatkowej grupy przedszkolnej  i  oczekiwań odnośnie jej działania. Uzyskane tą drogą informacje pozwolą stwierdzić,  czy utworzenie dodatkowej grupy przedszkolnej na terenie naszej gminy jest zasadne  i potrzebne. Proszę o zaznaczenie wybranej odpowiedzi znakiem „X” lub dokończenie pytań otwartych.

Wypełnione ankiety wraz z metryczką proszę przesłać lub przekazać do 25 stycznia 2010 r. na adres: Urząd Gminy Filipów, ul. Garbaska 2, 16-424 Filipów. Ankiety można również pobrać w wersji elektronicznej ze strony Urzędu Gminy: www.filipow.pl. W przypadku pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: Jolanta Kibitlewska, tel. 087/56-96-081 wew 26.  
Dziękuję za udzielenie szczerych i przemyślanych odpowiedzi.

 

  
WóJT
/-/ SYLWESTER KONCEWICZ

 Do pobrania:

Pismo -

Ankieta -

POI
 

promo programu Czyste Powietrze poziom 2 3L

Osteoporoza

article

Gmina konsultacje

oze


interreg

PRnewlogo

AgroMarket
 Wrota Podlasia
WOT

 Program usuwania azbestu

RPOWP
OSP
 POKL

DPR Tablica

szpital

 
 
„Zagospodarowanie terenu przy szkole w Filipowie”

 

 

„Zagospodarowanie placu przy Ośrodku Zdrowia w Filipowie"

Plac przy ośrodku zdrowia

© 2019Urząd Gminy Filipów. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Please publish modules in offcanvas position.