„Zagospodarowanie terenu przy szkole w Filipowie”

 

 

„Zagospodarowanie placu przy Ośrodku Zdrowia w Filipowie"

Plac przy ośrodku zdrowia

Biuletyn Informacji Publicznej

Sesje na żywo

 

 

 
 

PRZEGLĄD MUZYCZNY

W dniu 6 lipca 2010 r. w ramach projektu ,,Poznajmy się – transgraniczna wymiana doświadczeń i integracja społeczności Gminy Filipów i miasta Elektrėnai” odbył się w Elektrėnai pierwszy polsko-litewski przegląd muzyczny.

W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli litewscy artyści oraz goście z Polski, zespoły i kapele ludowe z terenu Gminy Filipów a także zaprzyjaźniony zespół z okolicznej gminy. Występujący artyści mięli okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń w zakresie dorobku kulturalnego oraz muzycznego, wzajemnego poznania się i promowania współpracy transgranicznej.

Kolejny  przegląd muzyczny odbędzie się 19 września 2010 r. w Filipowie w Centrum Kultury obszaru pogranicza, który powstanie dzięki realizacji inwestycji „Remont i modernizacja sali widowiskowej w budynku Urzędu Gminy Filipów”. Utworzona infrastruktura techniczna jest bardzo ważnym elementem wpływającym na rozwój obszaru przygranicznego i będzie wykorzystywana do wspólnych działań i wspólnych celów współpracy transgranicznej.

 

Osteoporoza


interreg

Wirtualny spacer

 
 Wrota Podlasia
WOT
PPWOW
PROW

 Program usuwania azbestu

RPOWP
OSP
 POKL
WYŁĄCZENIA
© 2019Urząd Gminy Filipów. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Please publish modules in offcanvas position.