REJESTRACJA - SAMORZĄDOWY PANEL SMS

            W związku z wdrożeniem techniki konsultacyjnej Panel SMS

Wójt Gminy Filipów serdecznie zaprasza do rejestrowania się w serwisie SMS

poprzez wysłanie sms pod nr 4628

o treści UGF.(sołectwo)bez polskich znaków,

np. UGF.Filipow lub UGF.Garbas Drugi.

            Po zarejestrowaniu numeru telefonu, otrzymywać będą Państwo istotne informacje

dotyczące Gminy Filipów.

*Rejestracja oznacza, że podane w systemie dane będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu, udzielenia odpowiedzi lub poinformowania o ważnych wydarzeniach.
Wysyłając sms wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji. 

 

WiFi4EU Vertical

Biuletyn Informacji Publicznej

Sesje na żywo

logo rfrd

 
 

Konkurs fotograficzny "Polska - jakiej nie znamy"

Portal GazetaAutorow.pl i Rada Główna Stowarzyszenia Autorów Polskich ogłaszają II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pod hasłem "Polska - jakiej nie znamy".

Organizatorom zależy na ukazaniu piękna naszego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc obiektów zabytkowych oraz uroków przyrody. Fotografie winny być grupowane według klucza: gmina, miasto, obiekt przyrodniczy...
Każdy autor (osoba fizyczna, instytucja lub organizacja) ma prawo nadesłania więcej zestawów, w każdym zestawie ilość zdjęć dowolna. Każdy zestaw winien zawierać krótki opis - do 1 str. zapisany wraz z fotografiami na nośniku CD. Dopuszcza się zestawy małe do 15 fotografii (w gif) jako załącznik dotyczące jednego faktu (np. jednego pałacu i otoczenia etc.)
Fotografie na nośnikach CD opatrzone godłem należy nadesłać w terminie do dnia 30 września 2008 roku na adres: GazetaAutorow.pl 01 - 466 Warszawa, ul. Bogatyńska 8/16. Do prac należy załączyć kopertę z nazwiskiem i imieniem oraz adresem zamieszkania oraz krótką notę o autorze. Nadesłane prace winny mieć pisemną zgodę na bezpłatną emisję na stronach GazetaAutorow.pl. Jury tej edycji konkursu będzie przewodniczył Eugeniusz Orłow - Prezes Rady Głównej Stowarzyszenia Autorów Polskich w serwisie Moja Polska. Prace nie będą autorom zwracane. Nadesłane prace zostaną emitowane na stronach GazetaAutorow.pl z informacją w tygodniku internetowym - Newsleterze docierającym obecnie do 60 państw świata, w tym do prasy polskiej i polonijnej. Portal GazetaAutorow.pl zaprasza również do współpracy Patronów Medialnych i Sponsorów - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POI
 

Osteoporoza

article

Gmina konsultacje

oze


interreg

AgroMarket
 Wrota Podlasia
WOT

 Program usuwania azbestu

RPOWP
OSP
 POKL

DPR Tablica

szpital

 
 
„Zagospodarowanie terenu przy szkole w Filipowie”

 

 

„Zagospodarowanie placu przy Ośrodku Zdrowia w Filipowie"

Plac przy ośrodku zdrowia

© 2019Urząd Gminy Filipów. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Please publish modules in offcanvas position.