Trwają prace w centrum m. Filipów polegające na usuwaniu uszkodzonych, spróchniałych i zbędnych konarów drzew. Podcięte zostaną również krzewy oraz pozostała roślinność niska. Wszystkie czynności porządkowe i zabiegi pielęgnacyjne wykonują pracownicy gminy.




























