Poprawa bezpieczeństwa pożarowego Szkoły
Zakończyły się prace budowlane związane z wymianą hydrantów wewnętrznych, przeciwpożarowych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie. Zakres robót obejmował: wykucie i usunięcie starych urządzeń, przebudowę instalacji wodnych, montaż nowych hydrantów wraz z wyposażeniem, prace wykończeniowe i badanie wydajności. W sumie objęto modernizacją wszystkie stare hydranty tj. 8 urządzeń. Dodatkowo wyposażono je w gaśnice. Prace wykonano w okresie ferii zimowych. Wartość zadania wyniosła ok. 70 tys. zł. Wykonawcą robót był "URBAN" - Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Urbanowicz z Suwałk. Realizowane są kolejne działania budowlane poprawiające komfort i bezpieczeństwo dzieci oraz pracowników Szkoły.
Serdecznie dziękujemy dla personelu szkolnego za pomoc i wsparcie organizacyjne.






























